Auksiniai būdai, kurie padės sutaupyti perkant baldus

Visi žinome, jog namai – mūsų tvirtovė, kurioje jaučiamės saugūs, ramūs, laukiami. Būtent šis šūkis yra Jurdecohome išparduotuvės moto. Nuo senų laikų namams yra skiriamas ypatingas dėmesys: jie kruopščiai prižiūrimi, tvarkomi, saugomi, svarbų vaidmenį vaidina baldai ir interjero detalės. Tačiau dažnai vien to nepakanka, mat norint jaukių ir modernių namų, kartais tenka atsisakyti senų baldų ir interjero detalių – tiek dėl jų nusidėvėjimo, tiek dėl noro atsinaujint ir turėti modernius, stilingus baldus. Kad ir kokia gera lova ar kėdė būtų, visgi ateina tas laikas, kuomet reikia su ja atsisveikinti. Natūralu, jog kokybiškas dalykas dažnai kainuoja daug, bet laikantis tam tikrų taisyklių, galime sutaupyti. Tad kokios tos taisyklės?

Visu pirma, nepirkite spontaniškai, neapgalvotai. Baldai kaip ir interjero detalės, turi derėti tarpusavy, todėl nusipirkę sofą -lovą, kuri Jums labai graži, bet visiškai nedera Jūsų kambaryje, vėliau gailėsitės ir ieškosite būdų jos atsikratyti.

Svarbiausias dalykas, kurį nuoširdžiai siūlo Jurdecohome savininkė, yra naudotis išparduotuvių pasiūlymais, kurios siūlo puikų taupymo būdą. Norint įsigyti kokybiškus baldus ar interjero detales, rinkitės prekes su neženkliais pabraižymais, pažeistomis pakuotėmis ar visai be jų, prekes iš ekspozicijos. Ar nuo to nukentės prekės kokybė? Tikrai ne. Gamta Jums padėkos, nes šiais laikais įvairaus tipo pakuočių, atliekų ir įvairaus plastiko, išmetame tikrai daug. Ar perkant kėdę, Jums tikrai būtina originali, dar „šviežumu“ kvepianti pakuotė? Ar baldai ar interjero detalės bus mažiau kokybiškos, jeigu pakuotė turės pabraižymų? Klausimas, į kurį kiekvienas turi atsakymą. Jurdecohome savininkė taip pat užtikrina, jog internetinėje išparduotuvėje prie kiekvienos prekės yra nurodoma jos būklė, jeigu prekė turi nežymių pažeidimų – jie taip pat yra paminėti. Pirkėjui pageidaujant pamatyti defektus iš arčiau, išparduotuvės darbuotojai išsiunčia nuotraukas ir detaliai viską nupasakoja. Nepriklausomai nuo to, ar Jums aktualūs baldai, ar interjero detalės, pirkdami išparduotuvėse, sutaupysite pinigų, laiko. Kas svarbiausia, jog Jums padėkos ne tik piniginė, bet ir Gamta.