Alytaus tekstilė pataria, kaip pasirinkti sau tinkamą patalynę

Alytaus tekstilė puikiai žino, kaip Jūsų poilsį bei miegą paversti mylima ir kokybiška rutina. Žmogus lovoje praleidžia laiką ne tik miegodamas, bet ir gulėdamas (prieš užmiegant, tik atsibudus), o kartais lovoje gera ir filmą pažiūrėti, ir kavos atsigerti ar tiesiog pasimėgauti visiška ramybe. Alytaus tekstilė siūlo Jums platų patalynės komplektų, pagalvės užvalkalų, paklodžių, antklodžių, dekoratyvinių pagalvėlių, pledų pasirinkimą. Čia taip pat yra interjero aksesuarai, stalo tekstilė, rankšluosčiai, vonios kilimėliai, namų kvapai, todėl apsipirkimas šioje el. parduotuvėje yra ypač patogus, mat vienoje vietoje galite rasti įvairiausių prekių.

Kaip išsirinkti tai, kas tikrai tiks bei patiks būtent Jums?

Visų pirma, reikėtų peržvelgti savo turimus patalynės komplektus, jeigu kalbame būtent apie patalynės pasirinkimą. Susidėti reikėtų taip, tarsi viskas būtų sukomplektuota, pažiūrėti, ar užtektinai turite kokybiškų paklodžių su guma arba be jos. Atrodytų, jog paklodės beveik nesimato, tačiau, patikėkite, labai jaučiasi. Kokybiška jos medžiaga leidžia mėgautis prisilietimu, nedirgina kūno, o guma išlaiko paklodę reikiamoje pozicijoje. Alytaus tekstilės patalynė yra kokybiška, sertifikuota, o pasiūta ji ne kur kitur, o būtent – Lietuvoje. Kuomet pažiūrėsite, ko būtent Jums trūksta, atkreipkite dėmesį į išmatavimus bei sudėtį.

Sudėtis – itin svarbi

Norint, kad kūnas jaustųsi komfortiškai, neprakaituotų, nešaltų ir nebūtų dirginamas, svarbu yra natūralus pluoštas. Jeigu Jums sudėtis ir pavadinimai nelabai ką sako, tuomet trumpai pristatysime juos.

Satinas – itin kokybiškas medvilninis audinys, kuris pasižymi švelnumu ir ilgaamžiškumu. Jis ištvers dažną skalbimą, nuo kurio nenukentės jo patvarumas, kokybė bei išvaizda ir spalva. O taip pat patalynė ir toliau džiugins Jus švelnumu, minkštumu bei lengvu blizgesiu. Prabangus satinas ir vadinamas prabangiu būtent dėl labai gražaus, tačiau saikingo blizgesio. Perkelis – kokybiška matinė medžiaga, kuri yra patvari, tačiau lengva, todėl labai tinka vasarai. Šis audinys labai tvirtas, jo nereikia lyginti ir skirti dėmesio ypatingai priežiūrai. Štai drobelė – ypač populiari Alytaus tekstilės patalynė, kuria renkasi vaikai, suaugę, perka viešbučiai. Šis audinys neblizga, nėra slidus, yra vos kietesnis už satiną. Drobelę renkasi klasikos mėgėjai.

Tam, kad pasirinktumėte sau tinkamą patalynės komplektą, Alytaus tekstilė pataria paskaityti konkrečios patalynės savybes, kurios būna aprašymuose, tai padės tinkamai pasirinkti. Tačiau, kaip mes juokaujame, geriausią patalynės komplektą būtent sau gali padėti išrinkti tik miegas. Pamiegoję keletą naktų kokybiškuose pataluose, gali būti, jog senąją patalynę išmesite be jokio gailesčio.

Tinkami išmatavimai

Net jeigu patalynė labai labai patinka, mat nuostabus yra jos raštas, sudėtis ar spalva, niekuomet nepirkite per didelių ar per mažų išmatavimų patalynės. Toks pasirinkimas sukels diskomfortą miego metu. Alytaus tekstilė pataria atidžiai rinktis prekes pagal sau tinkančius išmatavimus.

Paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus dalykas – raštas bei spalvos

Alytaus tekstilės patalynė turi Jums patikti tiek savo spalva, tiek raštu. Spalva neturėtų erzinti, varginti, o ornamentai blaškyti ar labai nederėti kambaryje. Harmonija kambaryje ir patalynėje padės užtikrinti harmoniją viduje. Alytaus tekstilė būtent to Jums ir linki.