Suknelės nėščiosioms: kokią rinktis?

Suknelės nėščiosioms

Devyni mėnesiai – ilgas laiko tarpas, pagalvokite ar neteks dalyvauti draugų vestuvėse, gimtadieniuose, teatre ar kitose šventėse, kuriose moteris jaučiasi žavingai vilkėdama suknelę. Kartais tenka išgirsti, kad suknelės nėščiosioms netinka, nėra patogu ar tiesiog geriau rinktis plačią palaidinę, kuri ne taip atkreiptų aplinkinių dėmesį, jog esate nėščia. Tai yra visiškas mitas!

Suknelė yra moteriškumo simbolis. Kiekviena moteris savo spintoje turi turėti nors vieną suknelę, ir tikrai neverta jų atsisakyti nėštumo metu, kuomet atrodote itin moteriškai. Kokią suknelę rinktis? Pirmiausiai, svarbu yra tai, kaip jautiesi ją apsirengusi. Jei esi pripratusi prie aptemptų, mini suknelių, tau tikrai nebus baugu tokio tipo suknelę apsirengti ir matantis pilvukui, tačiau jeigu visuomet rinkdavaisi tunikas, plačias, besiplaikstančias vėjyje sukneles- rinkis tokio tipo suknelę ir nėštumo metu. Jei jūsų kūnas keičiasi, nebūtina keisti ir to, prie ko esate pripratę.

Juoda suknelė visuomet išliks elegantiškumo simbolis, todėl pataikysite tiesiai į 10-tuką įsigiję juodos spalvos suknelę. Ji tiks tiek draugų gimtadieniams, tiek kitoms progoms. Nepamirškite, jog juodos spalvos drabužius būtina pagyvinti įvairiais aksesuarais. Spalvinga rankinė ar patogūs, ryškios spalvos bateliai padės jums jaustis nepriekaištingai.

Ryškių spalvų laisvai krentanti suknelė – kitas būtinas drabužis jūsų spintoje. Laisvo stiliaus suknelės tinka ne vien nėščiosioms, tad įsigiję tokią suknelę, galėsite ją nešioti ir po gimdymo. Rinkitės gėlėtą, dryžuotą ar languotą ryškių spalvų suknelę, jos pagyvins jūsų garderobą, ir labai tiks pasivaikščiojimams parke, ypatingai jei laukiatės vasaros metu.

Svarbiausia – neslėpkite nėštumo. Jei jūs visuomet rinkdavotės aptemptus drabužius, tam, kad išryškintumėte savo figūrą- rinkitės tokio tipo drabužius ir nėštumo metu. Jūsų elegancija yra moteriškume, jei ruošiatės prašmatniai vakarienei restorane, rinkitės pieštuko formos suknelę uždaru kaklu. Atrodysite stulbinančiai!

Patogumas – dar vienas svarbus dalykas renkantis drabužius nėštumo metu. Nesvarbu ar tai aptempta, ar laisvai krentanti suknelė, ji turi būti patogi. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, sukirpimus, taip pat suknelė neturi varžyti jūsų judesių. Nepamirškite ir to, kad jūsų pilvukas nėštumo metu sparčiai didėja, todėl renkantis aptemptą suknelę, rekomenduojama rinktis tokią, kur turi savo sudėtyje nemažai elastano.