Kaip rūpintis natūralios odos rankinėmis?

Nusipirkus natūralios odos rankinę, būtina tinkamai ją impregnuoti, pirmiausia impregnantą išbandyti mažiau matomoje vietoje ir įsitikinus, kad nepakenks odai, tuomet visą rankinę išpurkšti 2-3 kartus ir leisti impregnantui visiškai įsigerti ir išdžiūti. Norint išvengti dėmių, reikia reguliariai naudoti specialios odos priežiūros produktus, taip atnaujinsite rankinės išvaizdą ir blizgesį. Pasitaiko, kad netyčia apsitaško, atsiranda dėmės, tuomet jas pašalinti reikia kuo greičiau, nelaukiant kitos dienos, saulės spinduliai, taip pat gali išblukinti todėl reikia stengtis ją laikyti pavėsyje, neliesti rankinės su nešvariomis rankomis, pasitepus rankas  kremu, dėmės gali likti ir nuo rankų kremo, todėl  reikia leisti rankų kremui išdžiūti ir tuomet drąsiai liesti gaminį. Kad rankinė neišsitampytų, nereiktų jos kabinti ant kėdės atlošo, ant rankenos, o laikyti ant lygaus paviršiaus, jeigu nenešiojat jos kiekvieną dieną arba paliekat kitam sezonui, patartina į vidų įdėti popieriaus ar kartono, tuomet nesideformuos ir bus puikios išvaizdos.

Vyriškos odinės rankinės per petį

Vyriškos odinės rankinės per petį yra praktiškos, patogios, talpios, saugios ir ypač mėgstamos vyrų tarpe, jos šiek tiek brangesnės už  dirbtinės odos, tačiau pagamintos iš natūralios odos, bus kokybiškos, ilgaamžės, ilgai išlaikys spalvą, nenusidėvės.

Kokį rankinės dydį pasirinkti?

Rankinės dydį patartina rinktis pagal tai, kokius daiktus norėsite nešioti. Maža rankinė per petį, tiks norintiems laikyti  tik kelis nedidelius daiktus, pvz: telefoną, piniginę, raktus, o jeigu norėsite nešioti dokumentus ar nešiojamąjį kompiuterį, reiktų rinktis rankinę su tinkamo dydžio įstrižaine, kad patogiai ir saugiai tilptų reikalingiausi daiktai.

Vyriškos piniginės iš natūralios odos

Vyriškos piniginės iš natūralios odos pasižymi ilgaamžiškumu, praktiškumu ir originaliu dizainu, šį aukštos kokybės gaminį pasirenka verslininkai, sportininkai ir paprasti žmonės. Tokia piniginė gali būti perkama, kaip dovana artimam žmogui: broliui, draugui, vyrui. Natūralios odos piniginė formuoja savininko įvaizdį ir jo stilių, prestižinė piniginė asmeniui suteikia pasitikėjimą ir patikimumą.