Ieškome tobulos palaidinės

Noriu tokios…. na, tokios tobulos palaidinės. O kas yra tobula palaidinė? Tai toks pat sudėtingas klausimas, kaip ir apie vištą ir kiaušinį. Norint išsirinkti tobulą palaidinę, pirmiausia reikia žinoti kur ją dėvėsite. Ieškoti universalaus rūbo, žinoma, visuomet galima, tačiau tai itin sudėtinga ir neverta pastangų, tad verčiau pagalvokite apie progas, kuomet vilkite palaidines.

Spintos

Darbe paprastai reikalaujama oficiali apranga arba tiesiog atrodyti tvarkingai. Priklausomai nuo įmonės politikos galima rinktis kiek oficialesnį stilių arba laisvesnį, tačiau visgi geriausia nesirinkti ryškių, akis rėžiančių spalvų, laikytis padorumo bei rinktis ne itin apnuoginančias(nebent darbe +30 laipsnių karščio ir neveikia kondicionierius) ar aptemptas palaidines. Juoda ir balta – nemirštanti klasika, tačiau ir kitos pastelinės spalvos gali padėti sukurti oficialų, patikimos darbuotojos įvaizdį.

Laisvalaikiu svarbiausias kriterijus palaidinei – patogumas. Jei vykstate į gamtą, žaisti boulingo ar pas draugus žaisti stalo žaidimų, svarbu, jog apranga būtų neperdėtai puošni, tačiau pakankamai puošni , jog jaustumėtės pakiliai. Jei laisvalaikį planuojate praleisti aktyviau, tuomet palaidinė neturėti varžyti judesių bei leisti odai kvėpuoti – geriausia natūralaus pluošto apranga. Jei laisvalaikis jums tai šokiai klube iki ryto, tuomet rinkitės ryškią, privalumus pabrėžiančią ir įsimintiną palaidinę. Ji gali būti puošta blizgučiais, neoniniais užrašais ar kitomis ryškiomis detalėmis, kurios pavers jus pastebima, išskirtine, o gal net šokiruojančia. Bet juk dėmesio taip norisi…

Kasdieninės palaidinės, arba tos kuriomis vilkite einant į parduotuvę, susitikti su draugėmis išgerti kavos ar tiesiog išnešti šiukšles (taip, net tada reikia atrodyti nuostabiai) turi būti patogios bet ryškios. Kuo patogiau būsite apsirengusi, tuo patogiau, natūraliau ir jaukiau jausitės. Eiti miestu su klubine palaidine tikrai nebus jauku, o su oficialia darbe vilkima palaidine atrodysite tarsi pabėgusi iš darbo. Todėl žavūs, spalvingi marškinukai ir patogios palaidinės turi taip pat rasti vietą jūsų drabužių spintoje.

Beje, derėtų pridurti, kad ir kokią palaidinę pasirinktumėte, svarbu, jog ji jums tiktų, patiktų ir atrodytų gražiai. O atrodo gražiai rūbeliai, kurie dera prie figūros tipo, spalvinė gama dera prie odos ir plaukų spalvos.

Save

Save