Didelių dydžių rūbai – kaip atrodyti stilingai?

Nors ant podiumų vis dar karaliauja tik itin liekni modeliai, kurių demonstruojami drabužiai tinka toli gražu ne visoms, pamažu tiek žurnalų viršeliuose, tiek mados savaičių metu galima išvysti ir vis daugiau puikiai atrodančių vadinamojo „plius size“ tipo moterų. Papildomi kilogramai joms yra ne kliūtis dalyvauti maudymosi kostiumėlių pristatymuose ir tapti žymaus apatinio trikotažo gamintojo veidu. Savaime suprantama, kad jų spintose vyrauja didelių dydžių rūbai, tačiau kokių taisyklių derėtų laikytis norint pabrėžti savo privalumus, paslėpti trūkumus ir visuomet atrodyti stilingai?

  • Didelių dydžių rūbaiAtraskite ir akcentuokite savo privalumus. Nors dauguma „pliusinio“ dydžio moterų pasakytų, kad privalumų neturi ir mieliau rengtųsi tamsaus audinio beformius drabužius, taip daryti nevalia. Kiekviena moteris, nesvarbu, koks jos svoris, gali kuo nors pasigirti – ilgomis kojomis, dailia smėlio laikrodžio figūra, grakščia kaklo linija. Tik atradusios geriausią savo kūno savybę galėsite ją pabrėžti. Pavyzdžiui, jei turite išraiškingą liemenį, rinkitės liemenuotas sukneles ir sijonus, dar labiau norėdamos pabrėžti kaklą ir dailią krūtinę – palaidines V formos iškirpte.
  • Nevaržykite vaizduotės. Turbūt dažnai rūbą parduotuvėje pakabinate atgal su mintimi, kad pirktumėte jį tik jei būtumėte lieknesnė. Gana! Kodėl jūsų spinta turi būti nuobodi ir neišraiškinga? Nebijokite rinktis ryškių audinių, raštuotų rūbų, žaiskite su spalvingomis detalėmis. Nemanykite, kad jums netinka plėšyti džinsai – tiesiog reikia rasti tinkamo silueto kelnes. Žavitės hipių era? Praturtinkite garderobą keletu kutuotų elementų. Nebūtina iš karto drastiškai keisti viso spintos turinio – pradėkite nuo detalių ir visuma ims keistis pamažu.
  • Rinkitės tik gero audinio drabužius. Medžiaga iš tiesų gali daryti stebuklus. Kaip pavyzdį galime imti paprastus baltus marškinėlius. Šiek tiek storesnė, tvirtesnė, geresnio audimo medžiaga atrodys puikiai – paslėps bet kokius figūros netobulumus. Tuo tarpu pigūs marškinėliai iš sintetinio audinio, prigludę visur, kur turėtų laisvai kristi, tikrai neleis labiau savimi pasitikėti.
  • Sekite stiliaus ikonas. Internete galite rasti ne vieną „plius“ dydžio tinklaraštininkę, kuri dalinasi savo deriniais ir stiliaus idėjomis bei patarimais. Raskite savo mėgstamiausią ir pamatysite, kad susikurti puikų stilių tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti.

Būkite drąsios, būkite žaismingos, būkite savimi. O tamsias užuolaidas palikite teatro scenai – jums jų neprireiks.