5 suknelės, kurios niekada neišeina iš mados

Rinkitės tokius drabužius, kurie yra ne madingi, tačiau stilingi ir puikiai tinka būtent Jums. Tokiu atveju pavyks ne gražiai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis, žinosite, kad esate stilinga moteris, kurią nulydės pavydūs žvilgsniai gatvėje.

Žinoma, drabužiai sukasi ratu, tad ne visada pavyksta susikomplektuoti tokią aprangą, kuri padėtų atrodyti puikiai. Tačiau ar tikrai? Jūsų dėmesiui nurodysime 5  suknelės modelius, kurie keičiantis madai vistiek išlieka top‘ų top‘uose.

  1.     A silueto suknutė

Jeigu norite visada spintoje turėti lengvai krentančią suknelę – siūlome rinktis tą, kuri yra A formos. Viršus dažniausiai prigludęs, o apačia krenta žemyn. Svarbiausia, kad apatinė dalis gali būti labai skirtingo ilgio, tad tinka ir skirtingoms moterims. Ir tokioms, kurios dažniausiai nešioja trumpas sukneles, tad nori, kad ir ši lengvai, it plunksna siektų kelius, ir toms, kurios dažniausiai kasdienai bei šventės renkasi ilgas, pūstas sukneles.

  1.     Klasikinė juoda, trumpa suknelė

Žinoma, tai kad kiekvienos moters spintoje taip pat turi būti bent jau viena  trumpa suknelė-  žino visos moterys. Tokį įtaigą paskleidė dizainerė Coco Chanel, kuri kartojo, kad tai bene pats moteriškiausias drabužio modeli, kuris padeda pabrėžti kūno linijas ir tuo pačiu labai gražiai atrodyti. Svarbiausia, kad tokio tipo suknelės labai puikiai tinka bet kokios figūros moterims. Vienintelis akcentas, kurį būtinai turi turėti ši suknutė – V formos iškirptė.

  1.     Tiesi, lengvai krentanti suknelė

Taip pat kiekviena moteris savo spintoje turi turėti ir lengvai kratančių suknelę, kuri neturi jokių įliemenavimų, tad pats drabužis gali kiek priminti maišą. Tai – geras ir labai patogus pasirinkimas, kuris padės puikiai atrodyti ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Dažniausiai krentančios it maišas suknutės būna trumpos, tačiau pagal poreikius galite rinktis ir ilgesnes.

  1.     Marškinių stiliaus suknelė

Šiuo metu tokio tipo suknelės yra labai madingos, tačiau nešioti jas buvo rekomenduojama ir anksčiau. Tai visiškai universalus, gal kiek klasikinis modelis, kuris puikiai tinka ir kasdienai. Tokio tipo suknelių ilgiai taip pat labai skirtingi, dažniausiai spalvų paletė – labai plati. Vasaromis rinkitės margas, o žiemomis – tamsesnių spalvų tokio stiliaus suknutes.

  1.     Suknelė – apatinukas.

Trečiojo dešimtmečio drabužiai aktualūs visais laikais, tad siūlome rinktis slidaus audinio sukneles, kurios kartais gali priminti apatinukus. Dažniausiai siuvamos lieknoms moterims, suknelės turi atvira nugarą. Išlaikomas ilgis – pilnas, iki pat žemės. Medžiaga yra be blizgučių, tačiau pati – blizgi.

Šis penki suknelės modeliai turi būti kiekvienos moters spintoje. Tokiu atveju pavyks visada puikiai atrodyti ir žinosite, kad esate ne tik stilinga, tačiau ir madinga.