Tobula vestuvių šventė restorane

Genacvale restoranasKai ruošiausi savo vestuvėms, ilgai svarsčiau, ką rinktis: nuomojamą sodybą ar restoraną.  Vis dėlto, nusprendžiau pasirinkti pastarąjį variantą, ir tikrai nepasigailėjau. Restoranas Felicie tikrai pateisino lūkesčius: visiems svečiams buvo patogu atvykti, aptarnavimas buvo malonus, o maistas ir gėrimai nenuvylė nė vieno svečio. Žydiški patiekalai, tokie kaip karpis drebučiuose kepti ėrienos šonkauliukai, žydiškos salotos su vištiena, ir t.t paliko iš tiesų puikų įspūdį. Restoraną Felicie pasirinkau jau ne pirmą kartą: prieš metus čia organizavome įmonės vakarėlį, ir man tikrai patiko maistas bei aplinka. Kadangi vestuves kėlėme gana kuklias, ir dar tą pačią naktį išvykome į povestuvinę kelionę, toks pasirinkimas tikrai buvo puikus: visi svečiai buvo vilniečiai, tad nereikėjo rūpintis svečių apgyvendinimu. Turiu pripažinti, kad šventė buvo tikrai aukšto lygio, ir svečiai liko tikrai patenkinti.

Praeitais metais dalyvavau draugų vestuvėse, kurioms buvo pasirinktas gruzinų virtuvės restoranas Genacvale. Šventėje dalyvavo apie 30 žmonių, ir vestuvės neapsiribojo vien tik šventine vakariene: šis restoranas taip pat turi ir viešbutį, kuriame buvo apgyvendinti svečiai. Turiu pripažinti, kad mane gruzinų virtuvė tikrai žavi: patiekalų įvairovė visada leidžia išsirinkti patiekalus pagal kiekvieno skonį: chinkaliai, charčio, baklažanai su graikiniais riešutais jau seniai tapo mano mėgstamiausiais patiekalais, kai pirmą kartą viešėjau Gruzijoje. Genacvale restoranas siūlo tikrai ne prastesnius patiekalus nei pačios Gruzijos restoranuose, tad čia visada smagu užsukti, kada pasiilgstama šios virtuvės patiekalų. Kiek teko juos gamintis namuose, tikrai nepavyko išgauti tokį puikų skonį. Organizuojant savo vestuves taip pat svarsčiau rinktis šį restoraną, tačiau nusprendžiau išbandyti kažką naujo, ir restoranas Felicie tikrai nenuvylė. Man patiko tai, kad personalas skiria ypatingą dėmesį kiekvienam svečiui, rūpinasi, ar nieko netrūksta, todėl galima pamiršti organizacinius rūpesčius. Tenka pripažinti, kad jaunavedžiams šventės dieną streso ir taip nestinga, tad man buvo sunku įsivaizduoti, kiek reikėtų pastangų organizuojant šventę sodyboje: juk tenka pasirūpinti maistu ir gėrimais, indų nuoma, ir t.t. Tikrai patarčiau pamiršti šiuos vargus, ir paprasčiausiai rinktis restoraną, kuriame yra organizuojami furšetai.

Žinoma, restoranas Felicie buvo pasirinktas neatsitiktinai: tikėjausi, kad šventė pavyks tobulai, todėl rinkausi tokį restoraną, kuriame jau yra tekę pabuvoti. Šiuo pasirinkimu tikrai nenusivyliau, nes maistas buvo tobulo skonio, aplinka – jauki ir prabangi, o aptarnavimas buvo tikrai aukšto lygio. Pasirinktais karštaisiais patiekalais, užkandžiais ir desertais neteko nusivilti.  Bene didžiausią įspūdį palikęs desertas – slyvos, mirkytos brendyje, tačiau tikrai verta paragauti ir kitų desertų, pavyzdžiui, meduje keptų blynelių. Karštieji patiekalai atrodo gana paprasti, tačiau skonis tikrai įspūdingas: rekomenduočiau paragauti anties su traškia plutele, troškintų žydiškų suktinukų ir grilyje keptos tuno filė. Restoranas Felicie taip pat nenuvils ir vegetarų –  puikiu pasirinkimu gali būti įdarytas baklažanas ar karamelizuoti burokėliai. Pasirinkimas gana gausus, tad net ir pats išrankiausias restorano lankytojas visada atras mėgstamiausius patiekalus. Nors gruzinų restoranas Genacvale siūlo daugybę patiekalų iš mėsos, tačiau vegetarai taip pat gali rasti tinkamų patiekalų. Pavyzdžiui, mano draugams labai patiko įdaryti pievagrybiai, kepti krosnyje, o aš niekada negaliu atsispirti baklažanams su graikiniais riešutais. Šiame restorane gruziniškų patiekalų pasirinkimas iš tiesų gausus, tad visada galima išsirinkti labiausiai patinkantį. Restoranas Genacvale žavi ne tik jaukiu interjeru, bet ir išskirtine aplinka, kuri leidžia atsiplėšti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti puikiais vaizdais.

Manau, kad dauguma besituokiančių porų šventės organizavimą apsunkina pasirinkdami sodybą: juk kur kas paprasčiau pasirūpinti maistu ir gėrimais, kai pasirenkamas restoranas. Personalas visada gali pasirūpinti, kad svečiams nieko netrūktų, o jūs galite mėgautis gražiausios jūsų šventės akimirkomis. Galite būti tikri, kad jums neteks patirti jokio streso, ir galėsite mėgautis akimirkomis, leidžiamomis su jums artimiausiais žmonėmis. Tikrai nesigailiu, kad pasirinkau restoraną Felicie, nes galėjau džiaugtis gražiausia švente. Viskas pavyko tiesiog tobulai: likau patenkinta ne tik aš ir mano vyras, bet ir svečiai, su kuriais šiame restorane planuoju paminėti ir pirmąsias, popierines vestuvių metines, – juk  pasirinkus restoraną šventės organizavimas nereikalauja daug pastangų.