Nesaugiam seksui sakykite – ne!

Prezervatyvai internetuŠiandien prezervatyvų naudojimas yra tapęs visiškai normalia ir daugeliui puikiai suprantama praktika. Nepaisant to ar pora jau yra vedusi, ar nėra susituokusi ir žengia pirmuosius savo draugystės žingsnius – visuomet rekomenduojama saugotis (nebent planuojamas šeimos pagausėjimas). Kaip žinia, lytinio akto metu yra tikimybė tiek užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, tiek ir pastoti. Todėl jei vis dėlto jūsų vyras nėra linkęs naudoti prezervatyvo, nes teigia, kad tokiu atveju jis negalės patirti tikrojo malonumo, turėtumėte nustatyti labai aiškias ribas – kol sekso metu nebus naudojamas prezervatyvas, sekso nebus.

Kadangi prezervatyvai internetu pastaruoju metu parduodami palankiomis kainomis, o internetinėse parduotuvėse jų pasirinkimas yra labai didelis – nėra jokių keblumų rasti tokias apsisaugojimo priemones, kurios suteiks didžiulę apsaugą ir taip pat padės pajusti dar didesnį seksualinį malonumą. Todėl savo vyrui, kuris sako, kad prezervatyvai neleis mėgautis lytiniu aktu, galite pasiūlyti apsilankyti specializuotose internetinėse prezervatyvų parduotuvėse ir peržiūrėti jose siūlomą prezervatyvų asortimentą.

Gyvename dvidešimt pirmame amžiuje ir civilizuotoje visuomenėje, todėl reikėtų atsikratyti pačių įvairiausių stereotipų ir mitų, kurie sklando apie seksualinį gyvenimą ir lytinių santykių metu naudojamas kontraceptines priemones. Labai svarbu pagalvoti apie savo sveikatą ir būti atsakingiems dėl bet kokių galimų pasekmių.

Kiekvienas puikiai žinome, kad nesaugus seksas yra tiesioginis kelias link nėštumo, todėl jei jūs neplanuojate susilaukti vaikelio ir dar nesate pasiruošę šeimos pagausėjimui – jokiu būdu nerizikuokite. Lytiniai santykiai nėra susiję tik su dideliu malonumu ir artumu, tai taipogi susiję ir su didžiule atsakomybe. Todėl poroje tiek vyras, tiek ir moteris turėtų rasti kompromisą ir lytinių santykių metu saugotis.

Nepaisant to, ką sakys jūsų vyras, nėra jokių argumentų, galinčių pateisinti prezervatyvo nenaudojimą. Net jei jūsų vyras yra alergiškas lateksui – tai tikrai nėra problema. Šiandieninėje rinkoje yra daugybė prezervatyvų rūšių, kurios gaminamos nenaudojant latekso, todėl galima mėgautis saugiu, maloniu ir jokio šalutinio poveikio mūsų organizmui neturinčiu seksu. Belieka nepamiršti įvertinti internetinėse parduotuvėse siūlomus prezervatyvus ir pasirinkti jums tinkamiausius.