Lagaminai į kelionę ruošiami iš anksto

LagaminaiLabiausiai erzinantis dalykas, kuris neišeina iš galvos visos kelionės metu, kai jau būdamas oro uoste, ar traukinyje, autobuse žinai, jog pamiršai kokį nors svarbų daiktą. Jei tai pinigai ar dokumentai, tikriausiai skubėtumėte atgal, bet kas jei tai paprastas jums mielas drabužis, užrašų knygelė, kurioje svajojote pasižymėti ką nors svarbaus ar smulki dovanėlė draugams, kuriuos vykstate aplankyti. Būtent tam, kad būtų išvengta tokių situacijų patartina lagaminus pradėti rengti ne paskutinę minutę. Lagaminai turi būti paruošti jūsų kelionei mažiausiai diena prieš išvykstant, o su kitais patarimais susipažinsite skaitydami toliau.

Sąrašas yra svarbus tam, kad tikrai įsidėtumėte svarbiausius daiktus. Paprastai pradedant ruošti sąrašą pradžioje yra užrašomi patys reikalingiausi daiktai, todėl yra didelė tikimybė, jog visus svarbius daiktus pasiimsite su savimi.

Dokumentams raskite atskirą vietą. Jų jums tikrai prireiks, dokumentai negali būti gerai matomoje vietoje, tačiau esant reikalui juos išsitraukti, jie turi būti ne itin giliai, lengvai pasiekiami. Patartina juos susidėti atskirame dėkle ar maišelyje, tam, kad jie nesimaišytų su kitais daiktais, ir visuomet užmetę akį pastebėtumėte, kad jie yra vietoje.

Patikrinkite lagamino svorį. Prisidėti per daug daiktų yra paprasta, tačiau oro uoste nuspręsti, kurių daiktų reikia atsisakyti ar net juos išmesti, kadangi jų svoris viršija nustatytą normą, yra labai sunku. Geriausia išeitis yra pasverti lagaminą dar namuose.

Pasidomėkite ką galima vežtis lagamine. Jei svarstote ar pasirinktą daiktą galite įsidėti į rankinį bagažą, būtinai patikrinkite tai internete. Geriausia prieš pakuojantis atsidaryti draudžiamų daiktų rankiniame bagaže sąrašą ir pasitikrinti ar tikrai tų daiktų nėra jūsų lagamine.

Dėkitės tik tai, kas jums yra reikalinga. Nesidėkit dviejų panašių drabužių, pavyzdžiui, jei galvojate įsidėti dvi juodas sukneles, pasirinkite vieną ar dvejus panašius džinsus, jums tikrai pakaks vienų. Taip pat, palikite namie grožio prietaisus, džiovintuvus, šampūnus, ir kitus daiktus, kuriuos paprastai turėtumėte rasti viešbučiuose.

Atsižvelkite į orų prognozę pasirinktame mieste. Jei ten bus labai karšta, galbūt jums nereikia dėtis dvejų sunkių batų, o užteks vasariškų, lengvų basučių ar batelių. Jei numatomas lietingas oras, galbūt vietoj suknelių reikėtų įsidėti daugiau megztinukų ir drabužių, kurie neperšlampa. Oras svarbus faktorius ir gali iš dalies nulemti jūsų lagamino turinį.

Žinoma, visi daiktai yra svarbūs ir kartais sudėtinga apsispręsti ką pasiimti, o ką geriau palikti, tačiau išvykstate ne visam laikui, o ir kelionės metu galbūt rasite kažką ką norėsite įsigyti ir parsivežti namo. Pasilikite vietos lagamine ir naujiems pirkiniams!