Kokius pasiplaukiojimo būdus galite pasirinkti

Baidarių nuoma

Jus jau seniai žavi mintis pasiplaukioti ežerais ar upėmis? Jei taip, tuomet prieš jūsų akis atsiveria plačios galimybės. Gyvename šalyje, kurioje yra šimtai ežerų, begalė upių ir netgi jūra. Todėl tiems, kurie mėgsta plaukiojimą – yra begalinė laisvė rinktis. Pateiksime jums kelis pagrindinius ir dažniausiai vartotojų pasirenkamus plaukiojimo įvairiais vandens telkiniais būdus.

Baidarės

Tai pasirinkimas, kuris dažniausiai būdingas labai aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Tai taip pat yra savotiškai ekstremalu, todėl jei mėgstate aštresnius pojūčius ir nepamirštamas akimirkas, baidarių nuoma gali būti puikus pasirinkimas. Įprastai baidarėmis plaukiama upėmis. Kuo sraunesnė upė – tuo lengviau ir patogiau plaukti. Todėl baidarių nuomos paslaugų teikėjai iš anksto yra parinkę konkrečias upes ir atitinkamus maršrutus, kuriais galite plaukioti, mėgaujantis turiningu laisvalaikiu ir labai gražiais Lietuvos kraštovaizdžiais.

Medinės valtys

Įprastai medinės valtys puikiai tinka labai ramiems pasiplaukiojimams ežerais. Tai taip pat neretas žvejų pasirinkimas. Bet kuriuo atveju, jei mėgstate atsipalaiduoti ir neeikvoti daug savo fizinių jėgų, galite pasirinkti šį pasiplaukiojimo būdą. Mėgausitės grynu oru, šiltais saulės spinduliais ir maloniu poilsiu.

Pripučiamos ir motorinės valtys

Tai dar vienas pasirinkimas, kuris labai dažnas tarp užkietėjusių žvejų. Tačiau taip pat yra tinkamas sprendimas ir smagesnius pasiplaukiojimus mėgstantiems vartotojams. Motorines pripučiamas valtis taipogi dažniausiai naudoja ežeruose, tačiau kartais tai pasirenkama ir plaukimui jūra. Tiek vienu, tiek ir kitu atveju galite neabejoti, kad smagiai praleisite savo laiką, greitai skrosdami vandenį, keldami bangas ir mėgaudamiesi vėsiu vėju, atgaivinančiu po būvimo kaitrioje saulėje.

Jachtos

Nors tai yra brangesnis ir prabangesnis pasirinkimas, vis dėlto pastaruoju metu vis sparčiau populiarėjantis vartotojų tarpe. Be abejo, dažniausiai pasiplaukiojimai jachtomis vyksta tuomet, kai susirenka pakankama žmonių grupė. Tuomet plaukiama tiek Nerimi, Nemunu, tiek ir jūra. Kita vertus, tai yra visiškai kitoks atsipalaidavimo ir pasiplaukiojimo būdas nei visi jau minėti.

Kad ir ką bepasirinktumėte, savo laisvalaikį praleisite būtent taip, kaip to tikitės – svarbiausia, kad būtumėte geros nuotaikos ir leistumėte sau tinkamai atsipalaiduoti.