Gimtadienis – kaip jam tinkamai pasiruošti

Servetėlės

Artėja jūsų ilgai lauktas gimtadienis? Turite begalę draugų ir giminaičių, kurie su dideliu džiaugsmu ir malonumu atkeliautų į jūsų gimtadienį? Tuomet nėra ko abejoti, kad turite kibti į darbą ir surengti patį geriausią gimtadienio vakarėlį, kuriame vyraus puiki atmosfera ir kuris taps nepamirštamu bei labai džiaugsmingu. Be abejo, neretai visą tai kur kas lengviau pasakyti nei padaryti. Dažniausiai organizuojant vakarėlius tenka susidurti su daugybe įvairių iššūkiu – ir nesunku nuspėti, kodėl. Yra labai daug skirtingų pasirinkimų ir darbų, kuriuos būtina tinkamai bei profesionaliai atlikti. Negalima pro pirštus žvelgti nei į vieną detalę – nuo to gali priklausyti visa jūsų būsimo vakarėlio eiga, todėl kaip įmanoma daugiau dėmesio skirkite vakarėlio planavimui ir kruopščiam kiekvieno darbo atlikimui. Žinoma, jei tai pirmasis jūsų didelis vakarėlis, kuri tenka organizuoti visiškai vieniems, greičiausiai turite daug klausimų ir jums kyla pakankamai didelis stresas. Tačiau stenkitės nepulti į paniką ir neviltį – nors gali būti labai sunku, nenuleiskite rankų ir į kiekvieną iššūkį žvelkite su plačia šypsena. Jei pirmuoju bandymu tai, ką darysite, nepavyks – nenusiminkite ir bandykite dar kartą, kol galiausiai pasieksite norimą rezultatą.

Taigi, pirmiausia turite sudaryti būsimų svečių sąrašą. Kai tai padarysite, galėsite aiškiau vizualizuoti tai, kas yra svarbiausia. Kai kurie žmonės daro didelę klaidą pirmiausia galvodami apie muziką, patalpas ir kt., tačiau pamiršta tai, kas turėtų būti išsprendžia anksčiausiai. Jei nežinosite, kiek žmonių dalyvaus jūsų gimtadienyje, kaip galėsite žinoti, kokio dydžio patalpų jums reikės? Taip pat, kokiu būdu nustatysite, kokio tipo patalpų išplanavimas galėtų būti tinkamiausias? Ką jau kalbėti apie tai, kad ir vakarėlio programa neretai priklauso būtent nuo žmonių skaičiaus. Todėl nepraleiskite progos ramiai apgalvoti minėtą veiksnį.

Tuomet, žinodami žmonių skaičių, pradėkite galvoti apie vakarėlio patalpas. Tam turėtumėte skirti ne ką mažiau dėmesio, kadangi nepaisant didelio nuomojamų patalpų pasirinkimo, ne visuomet galima lengvai ir greitai rasti tai, kas atitinka jūsų lūkesčius. Juk puikiai suprantama, kad kiekvienas vakarėlis yra kitoks, todėl ir sprendimai turėtų būti nevienodi. Žinoma, kai rinksitės patalpas nuomai, daug dėmesio skirkite jų kvadratūrai, išplanavimui, akustikai, „klimatui“, lokacijai ir kt. Nuo to priklausys, kaip jausis jūsų svečiai ir kaip vystysis visas veiksmas. Kuo geriau jūsų vakarėliui pritaikytas patalpas pasirinksite, tuo komfortiškiau galėsite jaustis tiek jūs, tiek ir jūsų svečiai.

Be abejo, reikia pagalvoti ir apie maistą, gėrimus bei visą tai, kuo mėgausis jūsų gimtadienyje būsiantys svečiai. Kai kurie tam pasitelkia profesionalius šefus ir padavėjus, tačiau viskas priklauso nuo to, koks bus jūsų biudžetas. Juolab, kad reikia galvoti ir apie vakarėlio tematiką – tai taip pat turi įtakos jūsų pasirinkimams. Be to, kai kalbame apie vakarėlius ir maistą, reikėtų galvoti ir apie tai, iš ko bus valgoma. Trumpiau tariant jums reikia pasirūpinti indais ir papildomomis priemonėmis. Jei ant stalo nebus nei šakutės, nei juolab – servetėlės, vargu ar jūsų svečiai bus labai patenkinti. Todėl įsigykite daug vienkartinių indų, servetėlių, plastikinių stiklinių ir kt. Visa tai užtikrins didesnį patogumą.

Taip pat daug dėmesio skirkite ir muzikinei atmosferai, nuo kurios priklausys jūsų gimtadienio svečių nuotaika. Jei jūsų biudžetas tai leidžia, pasamdykite profesionalius didžėjus arba muzikantus. Ir nors tai kainuos papildomai, galite net neabejoti, kad tokie sprendimai pradžiugins jūsų gimtadienio svečius.