Kai reikia automobilio nuomos Kipre

Ką reikia žinoti ieškant automobilio nuomai savo atostogų nuotykiams Kipro saloje? Viskas labai nesudėtinga. Jums reikia žinoti, kaip naudotis interneto paieškas. Ir daugelio atveju to pakaks. Juk viskas, ką reikia, jūs galėsite tiesiog perskaityti.

Žinoma, yra kur kas lokiškesnių būdų. Arba paprastesnių. Štai pavyzdžiui paskambinti į savo kelionių agentūra ir paprašyti viskuo pasirūpinti. Paprasta? Tikrai taip. Ar kas nors taip daro? Greičiausiai vienetai. Ir greičiausiai tai kur kas dažniau būna verslo turistai, o paprasti poilsiautojai, tokie kaip jūs ar aš. Tai koks gi trečias kelias? Trečias kelias klausti draugų patirčių. Jei kažkas iš pažįstamų buvo Kipre, labai tikėtina, jog jie nuomojosi ir automobilį. Reiškia, jie turi jau šiokį tokį žinių bagažą, kuriuo tikrai gali su jumis pasidalinti.

Taigi automobilio nuoma Kipre ir visos to paslaptys

Štai kokia intriguojanti antraštė  ir koks galimai didelis nusivylimas jūsų laukia. Na bent pabandykime vis tik jus nušviesti. Kas jūsų gali laukti, kai rinksitės automobilį nuomai Kipro saloje. Kaip aiškinsitės, kokia ta galutinė kaina. Ir kaip nustebsite sužinojęs, kiek mažai į tą kainą įeina (taip, net degalai nesiskaičiuoja!).

Pirmas dalykas, kuris jus gali nustebinti pradėjus domėtis apie automobilio nuomą Kipre – https://www.kontikis.lt/automobilio-nuoma-kipre/ – tai, jog eismas čia vyksta kaire kelio puse. Visai kaip kokioje Anglijoje. Tiksliau visiškai taip. Natūralu – Kipras ilgus metus buvo britų kolonija, tad čia buvo daroma pagal tą pačią tvarką. Ne išimtis ir eismo sąlygos.

automobilio nuoma Kipre

Su važiavimu kaire kelio puse puse teks apsiprasti, na o su automobilio nuomos Kipre kainomis tiesiog susitaikyti. Ir tą daryti iš teigiamos pusės – kainos čia tikrai nedidelės. Mažas miesto automobiliukas tekainuos vos keliolika eurų už parą. Važiuojant trise ar keturiese, tokia kaina iš tikrųjų gali kelti juoką. Kurį laiką.

Kodėl tik kurį laiką? Bazinė automobilių nuomos Kipre kaina paprastai apima tik patį pagrindinį, būtina draudimą. Pavyzdžiui, jei vos kur įbrėšite bamperį ar akmeniu stipriai perbrauksite padangą, gali tekti pakloti draudimo nustatyta frančizės sumą. Kelis šimtus, gal tūkstantį eurų. O gali paaiškėti, kad to bazinis draudimas net nedengia. Dažniausiai pradėjus domėtis visomis sąlygos ir prašant pilnesnio, o gal net pilno draudimo, pradinė nuomos kaina padvigubėja ar net patrigubėja. Vieni su tuo sutinka ir jaučiasi saugūs, tuo tarpu kiti vis tik yra pataupyti ir šiek tiek rizikuoti. Laimei, nors vagystės tikimybė Kipro saloje yra tikrai be galo maža.