Kai mes keliaujame per Spanien

Ar žinojote, kad dauguma Europos turistų yra vokiečiai? Tiek ir keliaujantys pačioje Europoje, tiek ir už jos ribų. O ar žinojote, kad populiariausia kelionių kryptis tarp vokiečių yra Ispanija? Arba vokiškai – Spanien?  Puikus derinys. Darbštūs, rimti vokiečiai keliauja ilsėtis ten, kur ispanai dirba mažai, miega daug, o geria vyno dar daugiau. Nukeliauja ten vokiečiai, pasižiūri, pasižavi, įsilieja į visa tai, pailsi, bet galų gale vis tik supranta, jog smagiau gyventi yra ir rimtai dirbant, ir kartais daug keliaujant. O ne tiesiog visą laiką ilsintis. Ir keliauja tuomet jie toliau laimės ir džiaugsmų ieškoti, tiek po Ispaniją, tiek ir toliau po visą platųjį pasaulį.

Spanien Sehenswurdigkeiten

Atrodo vokiečio turisto paveikslą jau šiek tiek nupiešėme. Jis nori poilsio, nori Spanien, bet pernelyg ilsėtis jis nenori. Šiam vokiečiui reikia sehenswurdigkeiten – lankytinų objektų. Tokių, kurie leistų žavėtis, įkvėptų, na ar bent jau ramia sąžine galima būtų užsidėti pliusą, jog čia būta ir tai matyta. Štai ir visiškas derinys, totali vokiečio turisto siekiamybė, arba tiesiog Spanien Sehenswurdigkeiten – https://spanien-sehenswurdigkeiten.de/ . Tai bene viskas, ką reikia žinoti apie tradicinį turistą. Iš šios didžios šalies. Masteliais didžios. Nu ir šiaip aišku.

Judam toliau. Apie ką mes čia iš viso kalbame? Turbūt tokį klausimą galima visiškai drąsiai ir legaliai užduoti. Sau ir kitiems, draugams ir kaimynams, bet visų pirma mums. Mes juk kalbame apie tai, kur ilsisi vokiečiai keliautojai, turistai ir atradėjai! Na, daugeliu atveju tiesiog poilsiautojai. Poilsiautojai su pasyvia programa, ir daug aktyvios programos. Tokios savotiškai aktyvios, po Salou, Madridą, Barcelona ir kitus miestus jie linkę važinėti ekskursijų autobusais. Su gidais. Su kondicionieriumi – arba tada jau visai be stogo. Ten jie mato savo Spanien, ir mato jos Sehenswurdigkeiten – taigi viską, ko tūlam vokietukui ir reikia.

Na na, o kuo gi šie keliautojai ypatingi, kuo jie kitokie nei kitų šalių poilsiautojai? Na kitokie, kitokie. Štai rytų Europiečiai labiau mėgsta tiesiog ilsėtis, gulėti ir skrusti saulėje. Britai mėgsta švęsti, net Ispanijoje saulės beveik nematyti, pramiegant visą dieną, prieš tai naktį iki paryčių aplankius bent penkis skirtingus klubus. Skandinavai, ko gero, ilsisi dar kažkaip kitaip – ieško kur čia į kokį kalną užlipti, kur dviračiais pavažinėti. Visiems ta Spanien kiek kitokia, ir kiekvieno Sehenswurdgikeiten vis kiti. Ir džiugu tai, vienok.

Tags: