Jei ilsėtis, tai tik Lanzarotėje

Lanzarotės sala, arba lanzarote island yra viena iš kelių Kanarų salų. Kartu su kitomis šio salyno salomis, Lanzarotė yra vienas populiariausių Ispanijos kurortų. Ir žiemą, ir vasarą malonus klimatas turizmo sezoną Lanzarotėje išplečia gan ženkliai. Didelis Atlanto vandenynas, skalaujantis Lanzarotės pakrantes, savyje laiko gausybė vandenyje sukauptos šilumos, neleidžiančios salos klimatui pernelyg įkaisti vasarą bei stipriau atšalti žiemą. O platus, kone visus metus trunkantis turizmo sezonas, kartu su puikiomis lankytinomis vietomis puikiai čia traukia minias žmonių.

Dauguma Lanzarotės svečių yra europiečiai. Be abejonės, visų pirma tie patys ispanai, kuriems priklauso ši sala. Tačiau netrūksta ir britų, vokiečių bei visų kitų tautybių. Tarp lietuvių sala taip pat stipriai populiari, nors daugelis vis tik renkasi šalia esančias Tenerifę ar Gran Kanariją. Atvykstantis turistai saloje ieško kur nakvoti, arba places to stay. Saloje gausu mažų, šeimos viešbutukų, bet yra ir didelių viešbučių kompleksų. Jais ypač pasižymi Playa Blanca kurortas.

Lanzarote holidays

O kas gi traukia minias turistų į šią salą? Visų pirma, žinoma, geras klimatas, švarus vanduo ir įdomios lankytinos vietos, things to do kaip sakoma, jei jau planuojate ieškoti informacijos anglų kalba. Salą gan ženkliai padėjo formuoti ugnikalnių išsiveržimų. Kai kur to pėdsakai jau gerokai paslėpti po augaliniu sluoksniu, tačiau kai kur vis dar plyti senos lavos dykumos. Būtent tai – vienas pagrindinių Lanzarotės akcentų. Montana Roja kartu su Playa Blanca Volcano walk netoli jau minėto kurorto yra vienos įspūdingiausiu salos vietų. Pasivaikščiojimai lavos dykumomis ir tuo pačiu galimybė pamatyti nuo Montana Roja atsiveriančius vaizdus traukia daugelį turistų.

Nemažai vulkaninės kilmės pėdsakų galima atrasti ir Timanfaya NATIONAL park. Dalis jo jau yra padengta lėtai sukauptu augaliniu sluoksniu, tačiau dalyje ir čia teks pasijusti tarsi tyrinėjant Marsą – rusvos, raudonos uolų dykumos, einant kuriomis atrodo, net galima pasiklysti. Tiek jos didelis. Kaip rašo https://lanzarote-holidays.eu/ Timanfaya nacionalinis parkas yra turbūt pats populiariausias objektas visoje saloje. Žinoma, oro uostą turintis Arrecife miestas labiau matomas turistų, bet apie pamatyti parką nori visi salos svečiai. Na, ar bent didžioji dalis.

Sala garsėja ir ja supančio vandenyno jėgos demonstravimu bei su tu susijusiais lankytinais objektais, arba things to do in Lanzarote. El Golfo įlanka, su nuo dumblių žaliuojančiu ežeriuku ir kone nuolatinėmis bangų mūšomis į pakrantės uolas kviečia pamedituoti žiūrint į šį vaizdą jau po dienos nuotykių pavargusius turistus. Los hervideros in Lanzarote – kažkas tarsi panašaus. Aštrios, aukštos uolos supą salą daugelyje vietų, tad įspūdingų vaizdų čia tikrai netrūksta.