Dažnos keliautojų klaidos

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad nedaryti klaidų keliaujant yra labai paprasta, tačiau vos tik leidžiamės į naują kelionę, akimirksniu susiduriame su pačiomis įvairiausiomis netikėtomis situacijomis, kuriose priimame neteisingus sprendimus. Tai yra įprasta daugeliui keliautojų, kurie keliauja vieną ar du kartus per metus. Jei tai nėra jūsų darbas ir keliaujate pakankamai nedažnai, natūralu, kad galite susidurti su daugybe įvairių klausimų, kurių sprendimas jūsų atveju kaskart būtų labai skirtingas. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad turime galimybę pasinaudoti internetu, o tai reiškia, kad turime labai puikią progą pasinaudoti patyrusių keliautojų pateikiamais patarimais.

Piguskrydziai

Pernelyg daug rezervacijų ir užsakymų

Žinoma, pradžioje gali atrodyti, kad iš anksto užsisakyti viešbutį, visus skrydžius, pusryčius, pietus ir vakarienę, bilietus į turistines vietas, transportą ir kt. yra labai naudinga ir praktiška. Juk tuomet nuvykus į užsienio šalį nebereikia visu tuo rūpintis ir galima mėgautis atostogomis? Tačiau neilgai trukus suprantame, kad padarėme didelę klaidą, nes neturime pasirinkimo laisvės ir nebesame tokie lankstūs. Trumpiau tariant, tuomet viskas iš anksto yra nulemta ir negalime savo kelionės koreguoti atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Todėl pasistenkite neįsprausti savęs į labai griežtus rėmus. Suteikite sau daugiau laisvės.

Kiekvienam klausimui spręsti pasitelkiamas kelionių agentūros agentas

Anuomet didžioji dalis žmonių keliaudavo naudodamiesi kelionių agentūrų teikiamomis paslaugomis. Tai reiškia, kad keliautojai pasinaudodavo iš anksto sudarytais kelionių paketais. Tačiau bėgant laikui tokia praktika pasikeitė. Dabar yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo keliones planuoja patys, tokiu būdu suteikdami sau daug daugiau laisvės. Akivaizdu, kad atsižvelgiant į besikeičiančius vartotojų pasirinkimus taip pat prisitaiko ir kelionių agentūros, imdamos siūlyti labai individualizuotus kelionių paketus. Kaip bebūtų, kiekvieną klausimą patikėti išskirtinai kelionių agentūrai tikrai nevertėtų. Pabandykite bent vieną savo kelionę suplanuoti patys – galite net neabejoti, kad tai bus labai įdomi ir neįkainojama patirtis.

Šalinimasis vietinių gyventojų

Kai kurie keliautojai savo kelionėse yra linkę šalintis vietinių, manydami, kad jie juos gali apgauti. Taip pat kai kurie mano, kad vietiniai turistų atžvilgiu bus nusiteikę labai neigiamai, todėl nenori rizikuoti susigadinti sau nuotaiką. Tačiau toks požiūris yra klaidingas. Savo kelionių metu susibičiuliauti su vietiniais gyventojais visuomet yra verta – tai padeda praturtinti kelionę nepamirštamais įspūdžiais. Be to, vietiniai gyventojai gali rekomenduoti pačias įdomiausias vietas, kurių neatrasite jokiame turizmo vadove.

Bandymas pamatyti kaip įmanoma daugiau

Turbūt ne kartą savo kelionių metu esate bandę pamatyti kaip įmanoma daugiau skirtingų turistinių objektų, tačiau ar tokiais atvejais nesijausdavote pernelyg pervargę? Tai yra labai dažna keliautojų klaida. Nesistenkite pamatyti kuo daugiau. Kur kas geriau, jei jūs iš anksto pasirinksite tam tikrus objektus, kuriuose praleisite daugiau laiko, tokiu būdu juos daug geriau pažindami.

Netinkamas kelioninio biudžeto paskirstymas

Keliaudami dažniausiai būname labai atsipalaidavę ir stengiamės mėgautis kiekviena savo kelionės akimirka. Tačiau tokiais atvejais taip pat dažnai pro savo akis praleidžiame vieną labai svarbią detalę – savo biudžetą. Natūralu, kad savo atostogų metu apie finansus galvoti tikrai neturime jokio noro, tačiau tai daryti yra būtina, jei vos prasidėjus atostogoms nenorite susidurti su tuščiomis kišenėmis.

Naudingi patarimai atkeliavo tiesiai iš Piguskrydziai.lt