Veido kontūravimas

Dekoratyvine kosmetika

Šiais laikais dekoratyvine kosmetika gali daryti tikrus stebuklus. Naudojant dekoratyvinę kosmetiką galima nesunkiai paryškinti veido bruožus ir paslėpti įvairius trūkumus. Dauguma merginų kasdien  naudoja įprastas makiažo priemones, kurios leidžia užmaskuoti kelis atsiradusius spuogelius ar paryškinti akis, tačiau įvairioms šventėms ar fotosesijoms yra pasitelkiami daug sudėtingesni makiažo būdai ir prireikia daugiau dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

Kontūravimas yra visai neseniai išpopuliarėjęs dažymosi būdas, kuris padeda suformuoti veido bruožus ar paryškinti kitas kūno dalis, pavyzdžiui, krūtinę arba kojas. Įvairiose svetainėse galima rasti nemažai informacijos apie tinkamas kontūravimo priemones, taip pat gausu įvairių vaizdo įrašų, kuriuose išgirsite daug naudingų patarimų ir galėsite pamatyti, kaip reikia viską taisyklingai atlikti. Daugumą mokamųjų vaizdo įrašų kuria paprastos merginos, kurios mėgsta dažytis ar dažyti savo drauges, tačiau kai kuriuos iš jų kuria ir kelia į internetą tikri savo srities profesionalai.

Iš tiesų kontūravimas nėra naujas dažymo būdas. Kontūravimą jau seniai naudoja įvairūs grožio specialistai ir visažistai, tačiau visame pasaulyje gerai žinomos įžymybės padėjo išpopuliarinti šį dažymosi būdą. Dauguma merginų bando mokytis šio dažymosi meno, nes tai iš tiesų padeda suformuoti savo išvaizdą ir atrodyti nepriekaištingai. Šis dažymosi būdas labai padeda toms merginoms, kurios kovoja su įvairiomis veido odos ligomis. Didelio spuoguotumo ar nelygios veido odos maskavimas padeda labiau pasitikėti savimi ir nebegalvoti apie trūkumus.

Kiekvienam veido formos tipui yra naudojami skirtingi kontūravimo būdai. Taip pat labai svarbu atsižvelgti ir į odos spalvą, nes šis dažymo būdas reikalauja kelių skirtingų atspalvių makiažo priemonių. Kontūravimo būdas priklausys nuo to, kokius veido bruožus norite labiausiai paryškinti ir kokio efekto tikitės. Pirmiausiai reikės padengti veidą makiažo pagrindu, kuris suteiks odai vientisumo ir skaistumo. Tada turėsite naudoti skirtingų atspalvių pudras, kurios tam tikras vietas paryškins, o kitoms suteiks šešėlio efektą. Galutinis rezultatas priklausys ne tik nuo jūsų dažymosi gebėjimų, bet ir nuo tinkamai pasirinktos kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos, gero šepetėlio ir teisingo makiažo priemonių paskirstymo.

Taigi, jei norite užmaskuoti jums nepatinkančius veido trūkumus, laukia ypatinga šventė ar įspūdinga fotosesija, šis dažymosi būdas padės jaustis gerai ir atrodyti nepriekaištingai.