Patarimai apie grožį

Fotoepilaator

Kiek daug patarimų galime rasti internete. Atrodytų, kad tai yra neišsemiami informacijos klodai, tačiau ar tikrai kiekvienas iš jų mums padeda patobulinti savo kasdienės grožio priežiūros rutiną? Ar tikrai jie paverčia mūsų grožio priežiūra nepriekaištinga? Deja, bet tikrai ne, tačiau tai tikrai nereiškia, kad visi jie yra beverčiai. Kaip bebūtų, pateiksime jums ne vieną patarimą, kurį galite lengvai pritaikyti savo kasdienėje grožio priežiūroje, tokiu būdu lengviau pasiekdami norimus tikslus.

  • Vos tik pasinaudojate dušu, per dvi ar tris minutes į pagalbą pasitelkite odos drėkiklį ar natūralų aliejaus pagrindo losjoną, kremą ar gelį. Pasirinktą drėkiklį švelniais judesiais įmasažuokite į savo odą. Kadangi oda bus drėgna, jūsų naudojama priemonė lengviau pasiskirstys ir efektyviau įsigers.
  • Jūsų oda yra riebi? Dėl to jau ne vienerius metus labai kenčiate? Nežinote, ko galėtumėte imtis, kad bent šiek tiek sumažintumėte odos riebumą? Pasitelkite juodąją arbatą. Palaikykite juodos arbatos pakelį karštame vandenyje, kol arbata bus pritraukta. Tuomet palaukite, kol ji atvės. Nuplovę veidą su juoda arbata akimirksniu pastebėsite labai akivaizdžius teigiamus rezultatus.
  • Pastebite, kad pastaruoju metu jūsų oda labai greitai užsiteršia ir joje atsiranda įvairių uždegiminių reakcijų? Jei taip, ar labai dažnai kalbate telefonu? Kaip galėtų beatrodyti keista, tačiau ši problema yra labai dažna šiuolaikinių žmonių tarpe. Sutikite, dauguma iš mūsų kasdien begalę kartų naudojamės savo mobiliuoju telefonu. Todėl jei mes reguliariai nevalome mobiliojo telefono paviršiaus, nesistebėkite, kodėl jūsų veido oda yra taip greitai pažeidžiama. Pasistenkite savo telefono paviršių bent kartą per dieną nuvalyti su antibakterine servetėle.
  • Naudokite veido odos kremus, kurie atitinka jūsų veido odos tipą. Iš pirmo žvilgsnio šis patarimas atrodo savaime suprantamas ir visiškai elementarus, tačiau nustebtumėte sužinojusios, kiek daug moterų kasdien naudoja visiškai atsitiktinius veido odos kremus – be to, dažnai nepaisoma, kokiu paros metu juos reikėtų naudoti. Atminkite, kad dieniniai ir naktiniai veido odos kremai yra sukurti nebe priežasties. Jie atlieka skirtingą paskirtį.
  • Pasirinkite tinkamus būdus, kuriais šalintumėte savo odos plaukelius. Taip, galbūt jūs jau daugybę metų tai darote naudodamos skutimosi peiliukus ir jums tikriausiai atrodo, kad tai yra visiškai natūralus sprendimas, kuris yra tiesiog nepakeičiamas. Tačiau, deja, bet dažniausiai skutimosi peiliukai sukelia daug įvairių neigiamų padarinių, pvz., sausėja oda, padidėja jos įpjovimo tikimybė, atsiranda paraudimai ir spuogeliai. Todėl jei tokie padariniai nesvetimi ir jums, kodėl gi toliau turėtumėte savo odos plaukelius šalinti skutimosi peiliukais? Kodėl gi reikėtų užsimerkti į kitas kiekvienam prieinamas odos plaukelių šalinimo priemones, tokias kaip fotoepiliatorius (est. fotoepilaator). Tokie šiuolaikiniai prietaisai padeda efektyviau pašalinti plaukelius, todėl jie atauga per ilgesnį laiką.
  • Apsaugokite savo odą nuo įvairių neigiamų aplinkos veiksnių, tarp kurių yra ir kenksmingi ultravioletiniai saulės spinduliai. Jei jūs pakankamai daug laiko kasdien praleidžiate gryname ore, naudokite apsauginius kremus, kurių sudėtyje yra natūralių nuo minėtų neigiamų veiksnių apsaugančių medžiagų.
  • Daug dėmesio skirkite sveikai mitybai. Kuo daugiau šviežių ir sveikų maisto produktų vartosite, tuo daugiau vitaminų ir mineralų gaus jūsų organizmas. Tai padės užtikrinti gražesnę ir sveikesnę odą, kuri taip pat galės lengviau atsinaujinti ir atsistatyti.
  • Nepamirškite kasdien suvartoti pakankamai vandens. Atminkite, kad skysčiais vadinamas tik vanduo ir žalia arbata, todėl jei vartojate daugybę kitų gėrimų, pamiršdami apie vandenį, darote labai didelę klaidą. Tam, kad būtų paprasčiau, pasirūpinkite, kad visuomet su savimi turėtumėte buteliuką vandens.