Kokiais privalumais pasižymi dantų implantacija

Atliekama implantacijaNepaisant to, kad šiandien turime labai daug įvairių galimybių, kurios mums turėtų padėti tinkamai prižiūrėti ir išsaugoti savo dantis, tikrai ne kiekvienas skiriame pakankamai daug reikiamo dėmesio reguliariai ir nepriekaištingai dantų priežiūrai. O tai reiškia, kad prasta dantų priežiūra neabejotinai nulemia dažnesnius ir rimtesnius dantų gedimus. Akivaizdu, kad tokiais atvejais odontologas yra neišvengiamas. Tačiau nereikia pamiršti, jog taip pat neretai pasitaiko atvejų, kai pacientams yra atliekama implantacija, kuomet į dėl vienokių ar kitokių priežasčių prarasto danties vietą yra implantuojamas kitas dantis. Ir vertėtų pabrėžti, kad būtent ši odontologinė procedūra pastaraisiais metais yra viena iš populiariausių. Tai reiškia, kad vis daugiau žmonių supranta, kokią didelę naudą jie gali gauti tuomet, kai trūkstami dantys atkuriami šiuolaikinių dantų implantais. Todėl pateiksime jums keletą privalumų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas, norintis pasinaudoti dantų implantacijos procedūra.

  • Sugrąžinama tinkama estetinė išvaizda. Nemanykite, kad šiomis dienomis naudojami implantai yra labai panašūs į protezus. Šiuolaikinis implantas – tai bene identiška jūsų natūralaus danties kopija, kuri prie kitų dantų dera savo forma, spalva ir dydžiu. Tai reiškia, kad aplinkiniai žmonės neturės jokios galimybės atskirti, kurie dantys jūsų burnoje yra tikri, o kurie implantuoti.
  • Nebelieka kramtymo problemų. Jei prarandamas vos vienas dantis, įprastai labai dažnai kyla daug papildomų problemų valgant. Tokiu atveju prastėja sąkandis ir žmonėms būna sunku efektyviai kramtyti. Be to, pavalgius tuščiose ertmėse, kurios yra atsiradusios dėl prarastų dantų, dažniau kaupiasi maisto likučiai, o tai neigiamai veikia bendrą burnos būklę.
  • Atgaunamas pasitikėjimas savimi. Nereikia nė sakyti, kad praradus bent vieną dantį, žmogaus pasitikėjimas savimi gerokai sumenksta. O tai tiesiogiai įtakoja ir gyvenimo kokybę. Pastebima, kad su tokia sveikatos problema susidūrę žmonės rečiau bendrauja su aplinkiniais ir stengiasi būti nepastebimi.
  • Apsaugomi kiti dantys. Jei šalia prarasto danties iš abiejų pusių yra kiti dantys, neužpildžius atsiradusios tuščios ertmės, greta esantys dantys ims stumtis, todėl tarp dantų didėja tarpai, o tai taip pat neigiamai veikia bendrą padėtį ir estetinę išvaizdą.