5 svarbiausi dantų implantų privalumai

Jei jums reikia atkurti dantis arba norite pakeisti trūkstamus dantis, dantų implantai gali būti kaip tik jums tinkama išeitis. Palyginti su tradiciniais dantų keitimo būdais, tokiais kaip dantų protezai ir tiltai, dantų implantai yra gerokai ilgaamžiškesni ir kokybiškesni, todėl juos verta apsvarstyti. Skaitykite toliau ir sužinokite 5 svarbiausius privalumus, kodėl verta rinktis dantų implantus!

  1. Dantų implantai – ilgalaikis sprendimas.

Daugeliui žmonių ilgus metus teko kentėti skausmą ir gėdą dėl dingusių ar sugedusių dantų. Laimei, dantų implantai dabar yra įprastas šios problemos sprendimas. Dantų implantai yra ilgalaikis trūkstamų dantų pakaitalas. Šių implantų įsriegimas reikalauja nedidelės operacijos, o įsriegti implantai gali tarnauti daugelį metų, jei užtikrinama tinkama burnos higiena ir reguliariai lankomasi pas odontologą. Skausmingi dantų protezai ir tiltai tampa praeitimi, kai naudojami dantų implantai – jie veikia kaip tvirtas inkaras, todėl asmenys gali valgyti tai, ko nori, nejausdami diskomforto. Implantai taip pat atrodo natūraliai ir yra suprojektuoti taip, kad vientisai susilietų su kitais juos supančiais dantimis; taigi šypsenos funkcijos atkūrimas yra labai svarbus! Jie netgi padeda išlaikyti sveiką žandikaulio kaulą, todėl pagerėja veido struktūra, o tai yra svarbi bendros gerovės dalis. Ieškantiems veiksmingo ir ilgalaikio sprendimo tikrai verta pagalvoti apie dantų implantus.

  1. Dantų implantai atrodo (ir juntami) kaip tikri dantys

Dantų implantai yra neįtikėtinas sprendimas, kaip pakeisti trūkstamus dantis ir suteikti tokią pačią natūralią tikro danties išvaizdą. Jų konstrukcija yra sukurta taip, kad idealiai atitiktų jūsų burnos ertmę, todėl rezultatai atrodo ir jaučiasi autentiški. Kiekvienas dantų implantas yra pagamintas taip, kad tiksliai atitiktų jūsų reikalavimus ir savo forma bei spalva derėtų prie esamų dantų; vargu ar galėsite atskirti originalius dantis nuo implantų! Be to, jie yra ne tik estetiški, bet ir individualiai suprojektuoti pagal kiekvieno žmogaus burnos struktūrą, todėl yra patogūs ir ilgaamžiai.

  1. Dantų implantai yra tvirti ir ilgaamžiai, o tinkamai prižiūrimi gali tarnauti visą gyvenimą.

Dantų implantai ne tik atrodo ir veikia kaip tikras dantis, bet ir yra labai patvarūs – tinkamai prižiūrint, šie implantai gali tarnauti visą likusį gyvenimą. Skirtingai nei tiltelis ar protezas, implantas tvirtinamas tiesiai į žandikaulio kaulą, todėl net kramtant kietą maistą jis nejuda ir nesislenka. Be to, implantai gaminami iš stiprių medžiagų, pavyzdžiui, titano, legiruoto auksu, paladžiu ar net platina, todėl jų tvirtumas yra toks, kokio neįmanoma atkartoti su natūraliais dantimis.

  1. Dantų implantai gali padėti išsaugoti žandikaulio kaulą ir užkirsti kelią tolesniam dantų netekimui.

Dantų implantai yra vienas geriausių būdų išsaugoti sveiką žandikaulio kaulą ir išvengti tolesnio dantų netekimo. Užuot pasikliovus vainikėliais ir tiltais, kurie sutvirtina esamus dantis, dantų implantais galima visiškai pakeisti trūkstamus dantis, todėl ateityje nebereikės atlikti papildomų atkuriamųjų procedūrų. Jie ne tik suteikia estetinį vaizdą, bet ir susijungia su aplinkiniais kaulais, iš esmės sustiprindami ir atkurdami dėl dantų trūkumo prarastą kaulinę masę. Be to, kadangi tai iš esmės yra nuolatinio pakeitimo variantas, juos įrengus reikia minimalios priežiūros; daugumai pacientų tereikia reguliariai, maždaug kas šešis mėnesius, rengti profesionalius valymo seansus. Nenuostabu, kad dantų implantai greitai tampa populiariausiu pasirinkimu tiems, kurie nori išsaugoti žandikaulio kaulus ir išvengti tolesnio dantų netekimo.

  1. Dantų implantai gali pagerinti bendrą burnos sveikatą.

Dantų implantai yra puikus būdas pagerinti bendrą burnos sveikatą tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Šie implantai veikia kaip dirbtiniai dantys, todėl jais galima pakeisti trūkstamus ar sugedusius natūralius dantis nedarant poveikio kitiems sveikiems dantims. Maža to, dantų implantai negenda kaip įprasti dantys ir jiems valyti reikia labai nedaug pastangų, todėl jie mažiau linkę į ėduonies ar kitų burnos sveikatos problemų atsiradimą. Be to, įrodyta, kad dantų implantai padeda išsaugoti kaulinį ir dantenų audinį burnoje. Tai ypač naudinga žmonėms, kurių dantys yra nusilpę arba silpni, nes dantų implantai padeda užtikrinti papildomą atramą dantenoms. Galiausiai dantų implantai gali būti puikus sprendimas siekiant pagerinti ir išlaikyti optimalią burnos sveikatą.

 

Dantų implantai sparčiai tampa geriausiu sprendimu prarastiems ir pažeistiems dantims gydyti, nes jie turi daug privalumų, palyginti su tradiciniais būdais, tokiais kaip dantų protezai ir tiltai. Jei svarstote apie dantų implantus dantims atkurti, būtinai apsilankykite „ClinicDPC“ odontologijos klinikoje, kur gausite aukščiausios kokybės odontologinę priežiūrą.