Pagal kokius akcentus rinktis vertimo biurą?

https://greitasvertimas.lt/

kaip issirinkti vertimo biuraVertimo paslaugos nėra tokios pigios, kaip galvoja daugelis žmonių. Jų paklausa šiuo metu yra ypatingai išaugusi. Kaip išsirinkti vertimo biurą jums padės nuspręsti atlikta analizė. Ją padaryti gali kiekvienas, kuris vertimo paslaugų užsakymui ketina skirti nemažą pinigų sumą. Jeigu jums reikia nuolatinio partnerio, kuris kasdien galėtų versti tekstus iš tam tikros kalbos, tuomet paieškai teks sugaišti daugiau laiko nei įprasta. Vienkartinių paslaugų užsakovai gali specialistus susirasti lengviau, nes jų išlaidos ir reikalavimai nebus tokie, dėl kurių verta imtis papildomų apsaugos priemonių.

Kaip išsirinkti vertimo biurą, kuris atliktų nuolatinius darbus?

Specialistų paieška neturėtų apsiriboti ties kainos rodikliu. Paprastai kalbant, būtų labai neišmintinga rinktis vertimo biurą pagal mažiausios kainos kriterijų. Supraskite, kad kaina nėra atsakymas, nes paslaugų kokybė priklauso ne nuo to. Aišku, kuo didesnę paslaugų kainą nustato vertimo biuras, tuo labiau tikėtina, kad ta kaina bus pagrįsta. Bet, kalbant apie nuolatinių partnerių paiešką, reikėtų vadovautis kiek kitokiais reikalavimais, kurie nurodomi žemiau.

Mažesnė paslaugų kaina už nuolatinį darbą. Renkantis vertimo biurą, su kuriuo bus dirbama nuolatos, reikėtų pamiršti standartinius įkainius. Vertimo biurai standartines kainas nurodo paprastiems klientams. Jeigu jums reikia partnerio, kuris atliktų darbus nuolatos, vadinasi, jūs išleisite gerokai daugiau pinigų nei įprasti klientai. Dėl to reikėtų iš anksto derinti įkainius. Jie turėtų būti mažesni bent jau kažkiek. Aišku, šiaip sau vertimo biurai kainų nenuleidžia, tad turėkite galvoje, kad gali prireikti sutarties sudarymo. Tokiu būdu ir jūs būsite įsipareigoję užsakyti tam tikrą paslaugų kiekį per nurodytą laikotarpį.

Vertimo biurą išsirinkti yra lengviau, žinant kiek laiko truks darbai. Laikotarpis, per kurį bus atliekamas darbas, turėtų jums rūpėti labiausiai. Juks visiškai nėra reikalo kreiptis į vertėjus, kurie darbus atliks per savaitę ar ilgiau, jeigu jums reikia, kad darbas būtų atliekamas per dieną.

Vertėjai turi išmanyti ir lietuvių kalbą. Bene svarbiausias rodiklis, kurį neretai pamiršta klientai – lietuvių kalba. Jeigu jums reikės nuolatinio vertimo iš anglų kalbos į lietuvių, tuomet natūralu, kad sakiniai turės būti sudėlioti taisyklingai. Juk nenorėtumėte, kad išversti tekstai skambėtų kaip mokyklos nebaigusio mokinio rašinėlis? Lietuvių kalbos gramatika ir stilistika yra labai svarbios. Ypač kai vertimai atliekami naujienų portalams ar kitų informacinių svetainių savininkams tai bus labai akivaizdu.

Trumpai tariant, kaip išsirinkti vertimo biurą jums padės nuspręsti ne tik paslaugų kainos ir darbų atlikimo trukmė, bet ir pateikiamas atliktų darbų sąrašas.

Greitas vertimas – internetinių vertimų biuras