Mokumo vertinimas ir skirtingos paskolų rūšys

Greitieji kreditai internetu

Kiekvienas vartotojas, kuris galvoja apie savo galimybes gauti paskolą, turėtų labai atidžiai įvertinti daugybę skirtingų detalių, nuo kurių priklauso ne tik galimybė gauti paskolą, tačiau taip pat ir vartotojo finansinė padėtis. Žinoma, visos paskolos yra finansiniai įsipareigojimai ir į jas būtina žvelgti labai atsakingai. Bet kuriuo atveju, visuomet verta pateikti keletą patarimų, į kuriuos atsižvelgus paskolos pasirinkimas tampa lengvesnis.

  • Jūsų gaunamos mėnesinės pajamos. Suprantama, kad tai yra bene pats svarbiausias veiksnys, kuris turi didžiausią įtaką vartotojo mokumo vertinimui. Jei jūsų pajamos bus nepakankamos, jūs negalėsite gauti paskolos. Kita vertus, nereikėtų manyti, jog labai didelės oficialios pajamos užtikrina paskolos gavimą. Anaiptol. Neigiamam kreditorių pateikiamam atsakymui didelės įtakos turi ir nemažai papildomų veiksnių, tokių kaip finansinių įsipareigojimų dydis.
  • Finansiniai įsipareigojimai. Jei jūsų pajamos yra labai didelės, tačiau jūsų finansiniai įsipareigojimai siekia mokumo vertinimo įstatyme numatytą sumą, tuomet jūs negalite gauti naujos paskolos. Tuo tarpu, jei kalbėti apie ribą, kurios negali peržengti finansiniai įsipareigojimai, reikėtų nepamiršti, kad yra kelios ribos – 20 ir 40 proc. Pirmuoju atveju 20 proc. riba yra taikoma fiziniams asmenims, kurie dėl paskolos kreipiasi vieni (be bendraskolio). Tuo tarpu 40 proc. riba yra taikoma vartotojams, kurie dėl paskolos kreipiasi ne vieni. Pastaruoju atveju yra vertinamos visos šeimos gaunamos pajamos ir jų turimi finansiniai įsipareigojimai. Dėl šios priežasties norint gauti didesnės vertės paskolą ir padidinti savo galimybes sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo, dėl paskolos rekomenduojama kreiptis su bendraskoliu.
  • Darbo stažas. Klaidinga manyti, kad kreditoriai vertina absoliučiai visą žmogaus turimą darbo stažą. Todėl jei jūs taip pat manėte, kad jie atsižvelgs į jūsų darbo stažą, kurį turite skirtingose darbovietėse, labai klydote. Jei kreipsitės į kreditorius, jie atsižvelgs į jūsų dabartinį turimą darbo stažą konkrečioje dabartinėje darbovietėje. Jūsų darbo stažas negali būti trumpesnis kaip 4 mėn.
  • Asmeninė kredito istorija. Jei norite gauti paskolą, jūsų asmeninė kredito istorija turi būti teigiama. Jei jūs iki šiol esate gavę ne vieną paskolą ir jos laiku negrąžinote, visa tai atsispindės ir jūsų kredito istorijoje. Tai neigiamai paveiks ir jūsų asmeninį kredito reitingą. Taigi, kaip jau supratote, siekiant padidinti savo galimybes gauti paskolą, reikėtų turėti gerą kredito istoriją.
  • Papildomos sąlygos. Suprantama, kad minėti veiksniai nėra vieninteliai, į kuriuos atsižvelgia kreditoriai. Kiekvienas komercinis bankas, kredito unija, kredito bendrovė ar tarpusavio skolinimo platforma turi ir vidines taisykles, kurias taiko vertinant potencialių klientų mokumą.

Greitieji kreditai ar ilgalaikės paskolos?

Jūs taip pat turėtumėte nuspręsti, kokios rūšies paskolos jums reikėtų. Jūs galite pasirinkti tiek greitąjį kreditą internetu (https://kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai), tiek ir ilgalaikę paskolą (arba vartojamąją paskolą). Šios skirtingos paskolų rūšys pasižymi ir skirtingomis sąlygomis, t.y. nevienodo dydžio palūkanų norma, besiskiriančiu grąžinimo laikotarpiu ir kitomis papildomomis sąlygomis.

Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad jei jūs norite pasinaudoti greituoju kreditu, jums neišvengiamai teks patirti labai dideles išlaidas ir kreditoriams grąžinti gerokai daugiau nei pasiskolinote. Kiekvieni kreditoriai taiko labai skirtingus pasiūlymus, todėl jei jūs neskubėsite ir tinkamai įvertinsite jums siūlomus variantus, galėsite be didesnių sunkumų išsirinkti paskolą, kuriai yra taikomos palankios sąlygos. Kai kurie kreditoriai pirmą kartą į juos besikreipiantiems klientams gali pasiūlyti paskolas be jokių palūkanų. Todėl, kaip matote, kiekvienas vartotojas, kuris galvoja apie tokio pobūdžio finansinius įsipareigojimus, turi nemažai galimybių.

Daugiau informacijos: https://kreditus.eu/lt/