Greitieji kreditai – kaip pasirinkti?

kreditaiGauti greitąjį kreditą šiandien yra kaip niekad paprasta. Tam dažnai nė nereikia pateikti kreditoriui nei savo pajamų dydžio, nei įrodyti savo mokumo. Todėl greitieji kreditai tapo Lietuvoje itin populiarūs ir jais naudojasi tiesiog šimtai tūkstančių žmonių. Ši paslauga gelbsti tuomet, kai netikėtai prireikia pinigų ir nežinote, kur jų gauti. O jei dar pinigų reikia greitai… Negi eisi pas draugą ir prašysi, kad šiek tiek paskolintų iki mėnesio pradžios? Ko gero, ne, nes prašyti paskolinti pinigų nėra pats maloniausias procesas. Todėl nemažos dalies žmonių akys krypsta į greitųjų kreditų įmones, kurios pinigus jums gali pervesti vos per keliolika minučių nuo paraiškos pateikimo. Tad pasidomėkime, kaip vyksta šis procesas?

                  Visų pirma, jei skolintis žadate pirmą kartą, jums reikės apsispręsti, kurio kreditoriaus paslaugomis norite naudotis. O kreditorių Lietuvoje yra išties daug. Jų siūlomas sąlygas galima nesunkiai palyginti tam tikrose svetainėse, kurios parodo pagrindinių kreditorių siūlomus kredito dydžius, palūkanas ir grąžinimo terminus. Kai kurie kreditoriai nori, jog jiems pateiktumėte savo mokumo įrodymus. Kartais užtenka gauti pensiją ar socialinę išmoką, tačiau kiti kreditoriai griežtai nurodo, kad klientas turi turėti pastovų darbą. Nes greitieji kreditai išduodami tik tokiems klientams. Taigi, šioje vietoje jums bus nesunku nuspręsti, su kuriuo kreditoriumi bendradarbiauti bus paprasčiau.

                  Toliau žiūrime į palūkanų dydžius. Nenustebkite, jog kai kurie kreditoriai jums pasiūlys pirmąją paskolą pasiimti visai nemokant jokių palūkanų.. Kai kurios siūlo pirmajam kreditui ir 50 procentų nuolaidą. Tiesa, dažniausiai pirmasis nemokamas kreditas yra ribotas, tai yra, negalėsite pasiskolinti didelės pinigų sumos. Tai nėra apgaulė. Tiesiog taip priviliojami potencialiai pastovūs klientai ir įmonei tai apsimoka. Tokia įmonė Lietuvoje yra ne viena Tad tikrai nereikia žiūrėti į tokius pasiūlymus įtariai. Na nebent kredito įmonės pavadinimas jums yra visiškai negirdėtas. Tokiu atveju vertėtų patikrinti įmonių katalogą, ar toks pavadinimas išvis yra užregistruotas. Taip būsite apsaugoti nuo galimų sutarties pažeidimų.

                  Kreditorių siūlomos palūkanos skiriasi, tačiau neverta iškart šokti prie mažiausių palūkanų ar nemokamų kreditų. Dažnai kreditoriai lenktyniauja vieni su kitais siūlydami įvairias akcijas, palankias klientui sąlygas. Tai gali būti greitųjų kreditų pratęsimas, nemokamas mokėjimo atidėjimas, palūkanų ir įmokų sumokėjimas jums patogiu būdu. Todėl siūlome, visų pirma, pasižiūrėti, kokias sutarties sąlygas jums pasiūlys skirtingi kreditoriai ir tik tuomet rinktis, kurio kreditoriaus klientas norite būti. Juk gali būti, kad tai jūsų ne paskutinis kontaktas su šia įmone, todėl pasirinkite teisingai.