Ar galima padidinti Paypal limitą?

Paypal limito didinimasŠiais laikais jau sunku būtų rasti jauną žmogų, kuris neturi Paypal sąskaitos ir nesinaudoja jos teikiamomis paslaugomis ir patogumais. Paypal sąskaitos leidžia patogiai ir greitai atsiskaityti perkant internetu, aukojant pinigų labdaros organizacijoms ir kitaip išleisti pinigus visur, kur tai galima padaryti per Paypal. Taigi, jei ilgesnį laiką naudojate Paypal, gali būti, kad susidūrėte su Paypal limitu. Ką daryti, kai sąskaita yra limituojama?

        Jei norite Paypal sąskaitoje turėti daug pinigų, paprastai tai reikalauja tapatybės patvirtinimo. Paprasčiausia būtų kreiptis tiesiai į Paypal, kad žinotumėte, kokius veiksmus reikia atlikti. Jei pradžioje Paypal limitas yra nedidelis ir jūs gaunate į savo sąskaitą dideles sumas pinigų, ar norite į ją įnešti daug pinigų, šio limito jums gali nepakakti. Tokiu atveju, Paypal limito pinigų didinimas yra neišvengiama procedūra ir reikia atlikti tam tikrus veiksmus, norint, kad sąskaita būtų be limito.

        Kaip minėjome, paprasčiausia yra kreiptis į Paypal, šios institucijos darbuotojai paprašys jūsų asmens tapatybės dokumento kopijos, galbūt dar ir kitų dokumentų. Viską nusiuntę elektroninių paštu, gausite atsakymą, ar jūsų limitas bus padidintas. Kitas būdas yra tiesiog kreiptis į žmones, kurio siūlo sutvarkyti šiuos dalykus ir prašyti jų pagalbos.

        Iš tiesų, ne dažnas žmogus ir naudoja Paypal sąskaitą didelėms pinigų sumoms laikyti. Gerokai saugiau atrodo pinigus laikyti banke, kur prisijungimas yra sudėtingesnis, todėl ir pinigai yra saugesni ir jų pervedimas labiau komplikuota. Na, o norint atsiskaityti per Paypal, tiesiog užtenka įvesti vieną slaptažodį.

        Paypal sąskaita dažniausiai naudojama kasdieniam buitiniam apsipirkinėjimui internetui, pinigų perlaidoms draugams, kitiems žmonėms. Todėl Paypal limito pinigų didinimas, toli gražu, ne visiems reikalinga paslauga. Jei didelių sumų Paypal sąskaitoje nelaikote, galite apsiriboti ir dabartiniu teikiamu limitu.

        Na o jei dar neturite Paypal sąskaitos, tuomet jūs arba neapsipirkinėjate internetu, arba tiesiog nežinoti, kaip Paypal sąskaitos turėjimas palengvina tokį procesą. Tarkime, norite nusipirkti ką nors per Ebay svetainę. Tokiu atveju, jums tereikia prisijungti prie savo Ebay paskyros, įsidėti norimą prekę į virtualų pirkinių krepšelį ir paspausti mygtuką, kad norite apmokėti per Paypal. Įvedate slaptažodį, patvirtinate pirkimą ir viskas! Greita ir paprasta. Taigi, jei dar neturi Paypal sąskaitos, skubėkite ją atsidaryti ir pradžioje jums tikrai užteks Paypal limito.